
12 dec Ole Lynggaard
Ole Lynggaard
Scandinavische design juwelen
Ole Lynggaard begon in 1960 met het creëren van sieraden. Het Deense Juwelenhuis is inmiddels wereldwijd bekend en nog steeds een familiebedrijf. Charlotte Lynggaard, de dochter van Ole, is de ontwerper van de elegante juwelen met een het pure van Scandinavische design gecombineerd met Boheemse invloeden met name door het geraffineerde gebruik van edelstenen.
Meer Ole Lynggaard in onze winkel
De collectie van Ole Lynggaard is te omvangrijk om hier in zijn geheel te tonen. Wij nodigen u van harte uit in onze juwelierswinkel in het Conservatorium Hotel om de juwelen van uw keuze te komen passen.
READ MORE
Ole Lynggaard juwelen
Ole Lynggaard juwelen worden door ervaren goudsmeden met de hand gemaakt in de ateliers van het Deense merk in Kopenhagen. Groot vakmanschap met een oog voor bijzondere detaillering. Hierdoor heeft het bewerkte goud van de juwelen een warme uitstraling. Uniek aan deze Deense collectie is de veelzijdigheid. Zo kunnen de hangers simpel aan de armbanden worden bevestigd en kunnen onderdelen van de oorsieraden via een subliem uitgedacht systeem variëren in kleurcombinaties.
Ole Lynggaard hofleverancier
Ole Lynggaard is hofleverancier van het Deense koningshuis. Bonebakker is trots de eerste juwelier in Nederland die deze prachtige juwelen in haar collectie heeft. Online kunnen wij u helaas niet alle mooie ringen, hangers en oorsieraden laten zien die we op voorraad hebben. We nodigen u dan ook van harte uit voor een bezoek aan onze juwelierswinkel in het Conservatorium Hotel. Dan laten wij u alle juwelen persoonlijk zien en passen.